Termíny základen

Difference between revisions from 2020/06/19 07:42 and 2020/06/19 07:26.
{TOC}

Pokud máte zájem o ubytování na Zámku, prosím vyplňte tuto [Objednávku|http://www.modrastrelka.duha.cz/wiki/data/objednavka_nova.doc] a pošlete ji na lii-po@seznam.cz. Základna je vždy volná až do a od uvedeného termínu, dokonce preferujeme, pokud předání probíhá v jednom a tomtéž dni a hodině.
Při objednání základny na jeden týden fakturujeme 2000 Kč zálohu (5000 Kč na 14 dní, která je současně kaucí na řádně předané tábořiště. Po zpětném převzetí základny v bezvadném stavu bude záloha odúčtována od celkové platby, popř. z ní uhrazeny vzniklé škody nebo storno za zrušení pobytu objednatelem v termínu kratším než 5 měsíců před začátkem prázdnin.
Při víkendovém pobytu je tato záloha 500 Kč.

! Rok 2021 - tradiční partneři se ještě více nemohou dočkat a tak se scházejí objednávky termínů na rok dopředu :-)
30. 6. -10. 7. 2021- DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová
10. 7. -17. 7. 2021 - DUHA V. Medvědice Olomouc - David Anděl Mikulak
17.7 -25. 7. 2021 - Žirafa v patách - Zdeňka Rybenská, Němčice - Luštěnice
25. 7. - 14.8. 2021 - Helen Doron - Martina Pohanková

! Rok 2020
!!Základna Zámek
24.-26.4. 2020 - DDM RKnK - Omar Company - navazuje na akci z 5/2019
15. - 16. 5. 2020 oddílová přespávačka před VH
21. - 22. 5. 2020 Wikow
5.-7. 6. 2020 - Šimon Škarda - svatba - soukr. akce
24.-25. 6. - Maturanti JGN
25.-26. 6. 2020 - JGN kantoři - Mgr. Jan Ježek
!!Prázdniny
30. 6. - 11. 7. 2020 - DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová
12.7.-18. 7. 2020 - Skauti Štětí - náčelnictvoo Martina Macková
!! 18. 7. - 25. 7. 2020 - Uvolněný termín
26. 7. - 8.8. 2020 - Helen Doron - Martina Pohanková
8. 8. - 13. 8. - Rodiny - Renata Potůčková
14. 8-20. 8. 2020 - Rodiny KČT Hranice - paní Benešová
21.8 -30. 8. 2020 - Skautské rodiny - Pavel Hobza
'''Září 2020'''
4.-6. 9. 2020 - Alumni víkend - Michal Pohanka
25.-28. 9. 2020 - Malá Liška - Přátelé přírody Olomouc - Hanka Hulíková

!!Tábořiště Sebuč
!! prázdniny 2020 jsou zcela obsazeny
30. 6. -12. 7. 2020 - Oddílový tábor Modré Střelky
12. 7. - 19. 7. 2020 - Krabí rodiny - Zdeněk Rak
19. 7. -26. 7. 2020 - Army tábor DUHA 2D
26. 7. - 9. 8. 2020 - Eldorádo Sebuč - Petr Šípek
9. 8. - 16. 8. 2020 - DUHA 2D tábor pro Instruktory a přírodovědce
16. 8. - 22. 8. 2020 - LARP DUHA 2D - Jan Nápravník

! Rok 2019
!!Základna Zámek -
'''Obsazené termíny:'''
12.-14. 4. 2019 - Eva Doležalová
26.-24. 4. 2019 CB Úpice - Jana Lachmanová
25. -26. 5. 2019 - víkend dle domluvy - DDM rychnov. n. Kn. - Omar Company - Ladislav Vohralík
30.-31. 5. 2019 Wikow M. Pohanka
5.-7. 6.2019 MŠ Zvoněnka
1. 7. - 13. 7. 2019 DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová
13. 7. - 27. 7. 2019 - Skauti Štětí - Martina Macková
28. 7. - (9)10. 8. 2019 - Helen Doron - Martina Pohanková
10.-11. 8. 2019 - paní Iveta Černá - soukromá akce
!! 11.-17. 8. 2019 Uvolněný termín !!
17. 8. - 25. 8. 2019 - DDM Cheb - Horolezecký oddíl - Samuel Sichrovský
!! 25. 8. - 1. 9. 2019 - uvolněný termín !!
6.- 8. 9. 2019 ISC Alumni ISC setkání + brigáda - Michal Pohanka
13.-14. 9. 2019 - Zdeněk Krčál - akce člena oddílu MS
27.-29. 9. 2019 - Víkendovka Modré Střelky - promítání pro rodiče

!!Tábořiště Sebuč
1.-13. 7. 2019 - Modrá Střelka - oddílový tábor
13.-20. 7. 2019 - Déčko - DUHA 2D Náchod - Army tábor - Tonda Koutský
20.-27. 7. 2019  - Déčko Náchod - Instruktorák - Mgr. Helena Koutská
27.- 10. 8. 2019 - Eldorádo Sebuč
10. 8.- 16. 8. 2019 - Déčko - DUHA 2D - LARP - Jiří Čorej


! Rok 2018
!!Základna Zámek -
'''Obsazené termíny:'''
23. - 25. 5. 2018 - Gymnázium Matyáše Lercha - Eva Bochníčková
1. 6. Helen Doron - zakončení školního roku - Martina Pohanková
2.-3 6. JGN - maturitní večírek- Šimon Vojtíšek
16.-17. 6. - Spolek Šotek - červený Kostelec, Michaela Cinková
24. 6. - Porada náčelníků MS k táboru - Jáchym Škoda
24. (16,00)  - 28. 6.- Martina Pajerová, ZŠ a MŠ Kamenický Šenov

! Letní prázdniny 2018 jsou zcela obsazeny
1.-6. 7. 2018 - ČČK Náchod - paní Zelená
6. 7. - 15. 7. DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová
15. 7. - 28. 7. 2018 - TOM Táborníci Hranice - Mgr.Jaroslava Benešová
29. 7. - 10. 8. 2018 - Helen Doron - Martina Pohanková
10. 8. - 19. 8. 2018 - Skauti Štětí - Petra Macková
19. 8.-28. 8. 2018 - DDM Cheb - Horolezecký oddíl - Samuel Sichrovský
28. 8. - 1. 9. 2018 - Církev evangelická Písek u Jablunkova - p. Sikorová
7.-9.9. 2018 - Alumni weekend ČVUT - Michal Pohanka
28. - 30. 9. 2018 - Pionýři Jaroměř - Ivana Vejvodová

! Rok 2017
!!Základna Zámek -
'''Obsazené termíny:'''
20.-21.5. 2017 - Jáchym Škoda - rodinná akce člena oddílu
25. -26. 5. 2017 - WIKOV - Ing. Pohanka
27.-28. 5. 2017 - pan Hoffman Pavel - rodinná akce
2.-7. 7. 2017 - ČČK Náchod - paní Zelená
7. 7. -15. 7.  - Déčko Náchod - mezinárodní akce
15.-22. 7. 2017 - DUHA Nové Město n. Moravě - Majka Mertlíková
22. - 29. 7. 2017 - Mladí ochránci přírody Olomouc - Jaroslav Marx
30. 7. - 12. 8. - Helen Doron - Martina Pohanková
12. 8. - 26. 8. - Skauti Štětí - Petra Macková
8.-10. 9. 2017 - Alumni weekend - ČVUT M. Pohanka
6.-8. 10. 2017 - Víkendovka Modré Střelky - Ondřej Hubka
20-22. 10. 2017 - Setkání Legenda - Ondřej Hubka

!!Tábořiště Sebuč
2. - 14. 7. Duha Modrá Střelka
14. - 22. 7. Déčko Náchod
22. .7 - 6.8. Eldorádo Sebuč
6.-19. 8. Déčko Náchod

!Rok 2016
!!Základna Zámek
'''Obsazené termíny:'''
23.5. - 25.5. 2016 - Adaptační kurz - ZŠ Rtyně v Podkrkonoší, p. Podlipná
1.-3. 6. 2016 - ZŠ Zvoněnka Montesori Náchod - Mgr. Joudalová
3.-4.6. 2016 - Bc. Schuma - setkání odboru MěÚ Náchod
20. 6.- 24. 6. 2016 - ZŠ KS školní výlet - Petr David
24. 6. - 28. 6. 2016 - Gymnázium Nad štolou Praha - K. Babická
Léto je obsazeno:
30.6. - 9. 7. 2016 - English camp - Slánka z.s. - Mladá Boleslav, Jakub Matějů
10. 7. -15. 7. 2016 - ČČK Náchod - paní Zelená
16. 7. -23. 7. 2016 - Déčko Náchod - mezinárodní tábor - L. Pohanková
23. 7. - 31. 7. 2016 - Déčko Náchod - mezinárodní tábor - Daria Sitko
31.7. -12. 8. 2016 - Tábor škola angličtiny Helen Doron - Martina Pohanková
12. 8. - 20. 8. 2016 - rodiny s dětmi - Dana Rypáčková, STO Nezmaři Mlada Boleslav
20. -27. 8. 2016 - Rodiče ZŠ Montesori Jablonec nad Nisou
2.-4. 9. 2016 - Alumni setkání prazidentů ISC ČVUT - Michal Pohanka
15.-16.10. 2016 - Petr Tichý - sraz třídy

!! Zajímavosti, které můžete na Náchodsku potkat o prázdninách:
Červený kostelec -  mezinárodní folklorní festival U nás na Náchodsku - 3. týden v srpnu
Teplice n. Met. - Mezinárodní horolezecký filmový festival http://www.horolezeckyfestival.cz/

!!tábořiště v Sebuči (rok 2016)
Modrá Střelka: 3. 7. - 16.7.
Dulš I. + II.  16. 7. - 25. 7.
Hnutí grálu    25. 7. - 14. 8.
Wikow camp - 14.8. -28. 8. 2016

!ROK 2015
!!Základna Zámek
'''Obsazené termíny:'''
24.-26. 4. 2015- Svišti - Jan Kořínek
15.- 17. 5. 2015 - Alter Ego - Seminář David Černík
23. 5. 2015 - Zdena Mikovcová, člen oddílu
24.-27. 5. 2015 - Jiří Aktif Klemenc - člen oddílu - akce pro přátele
! 29.- 31. 5. 2015 - uvolněný termín ¨
22. 6. 2015 - Pondělí - Závěrečná rozlučka s Macíčkem - Ing. Alena Prázová
5. 7. - 10. 7. - ČČK Náchod, paní Zelená
11.7. - 25. 7. 2015 - Jakub Kopecký - TOM Magneti Kamenický Šenov 35
25. 7.-2.8. Příměstský tábor SVČ Déčko Náchod - Denisa Pokorná
2. 8. - 14. 8. 2015 - Tábor s Angličtinou Helen Doron - Martina Pohanková
15. 8. - 22. 8. 2015 - Hasiči Milovice - Petra Pokorová
22. 8. - 30. 8. 2015 ZŠ Montesori Jablonec nad Nisou
5.-6. 9. 2015 ISC -Alumni setkání - Michal Pohanka
11.-13. 9. 2015 - Ondřej Hubka a jeho velký den
18.-20. 9. 2015 Modrá Střelka - oslava 30. výročí založení oddílu
26. - 27. 9. 2015 Rodinná akce Kohnheiserovy rodiny - náčelník Jan Kohnheiser
17.-18. 10. 2015 - Oddílová akce Adéla Zákravská a Bára Finková - narozeniny

!!Stanové tábořiště v Sebuči (rok 2015)
Modrá Střelka: 1. 7. - 11.7.
Dulš I. + II.  18. 7. - 26. 7.
Hnutí grálu    26. 7. - 8. 8.

!Rok 2014
!!Základna Zámek -
Čtvrtek 17.4.-Pondělí 21.4.2014 - 34. PTO Tulák - Tomáš Horký
Pátek 9.5.- 10.5.2014 - Canisterapie - Zdena Mikovcová
Pondělí 9.6. - Pátek 13.6. 2014 - ZŠ a MŠ Býchory, okr. Kolín, Mgr. David Černík
Pátek 13.6. - Neděle 15.6. 2014 - Skauti Havlovice
Neděle 15.6.- Pátek 20.6. 2014 - Červený kříž Náchod, paní Zelená
Pátek 20.6.-Neděle 22. 6. 2014 - školení náčelníků Modré Střelky - Pavel Rolf Vymetálek
Sobota 5.7. 2014- Sobota 12. 7. 2014 - Cyklotábor - Duha Křišťál, Lutín - David Anděl Mikulka
Sobota 12. 7. 2014 - Úterý 22. 7. 2014 - ZO NOS PČR Valašské Meziříčí - Jiří Hovorka
Středa 23.7.2014- úterý 29.7.2014 - Outdoor education - mezinárodní výměna - Déčko Náchod - Gerhard Weinlich
Neděle 3. 8. 2014 - Pátek 15. 8. 2014 - Tábor s Angličtinou Helen Doron - Martina Pohanková
Pátek 22. 8. 2014 - 30. 8. 2014 - Horolezecké soustředění DDM Cheb - Tereza Sichrovská
Víkend 19.-21.9. - Setkání náčelníků MS - Lída Pohanková a Šárka Zákravská
Víkend 26.-28.9. - ISC Alumni ČVUT - Brigáda - Michal Pohanka
Víkend  4. - 5. 10. - školení programování v C - Pavel Rolf Vymetálek
Víkend ZRUŠENO 17.-18. 10. - Setkání firmy EURO-Ekoservis a.s. -
Sobota 1.11. - Tomáš Woltr - narozeniny
Víkend 7.-9. 11. Skauti Havlovice - Veronika Kalužná

!! Sebuč (rok 2014)
Úterý 1.7.- Pátek 11.7. 2014 - Tábor Modré Střelky
Pátek 11.7. - Neděle 20.7. 2014 - Duhová Lesní škola - G. Weinlich
Neděle 20. 7. - Neděle 3. 8. 2014 - Hnutí Grálu - paní Suchardová
Neděle  3.8. -  Sobota 16.8.2014 - pan Matuška ??
Sobota 16. 8. - neděle 17. 8. - Bourání tábora a setkání Modrostřeláků