Termíny základen

Pokud máte zájem o ubytování na Zámku, prosím vyplňte tuto Objednávku a pošlete ji na lii-po@seznam.cz. Základna je vždy volná až do a od uvedeného termínu, dokonce preferujeme, pokud předání probíhá v jednom a tomtéž dni a hodině.

Při objednání základny na jeden týden fakturujeme 2000 Kč zálohu (5000 Kč na 14 dní, která je současně kaucí na řádně předané tábořiště. Po zpětném převzetí základny v bezvadném stavu bude záloha odúčtována od celkové platby, popř. z ní uhrazeny vzniklé škody nebo storno za zrušení pobytu objednatelem v termínu kratším než 5 měsíců před začátkem prázdnin.

Při víkendovém pobytu je tato záloha 500 Kč.

Rok 2021 - tradiční partneři se ještě více nemohou dočkat a tak se scházejí objednávky termínů na rok dopředu :-)

30. 6. -10. 7. 2021- DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová

10. 7. -17. 7. 2021 - DUHA V. Medvědice Olomouc - David Anděl Mikulak

17.7 -25. 7. 2021 - Volný termín !!

25. 7. - 14.8. 2021 - Helen Doron - Martina Pohanková

Rok 2020

Základna Zámek

Květen 2020 - víkend - termín dle domluvy DDM RKnK - Omar Company - navazuje na akci z 12/2019

1.-3. 5. 2020 - Šimon Škarda - svatba - soukr. akce

Prázdniny jsou zcela obsazeny

30. 6. - 11. 7. 2020 - DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová

11. 7. - 25. 7. 2020 - Skauti Štětí - Petra Macková

26. 7. - 8.8. 2020 - Helen Doron - Martina Pohanková

8. 8. - 21.8. 2020 - ATOM Hranice - Jaroslava Benešová

21.8 -30. 8. 2020 - Skautské rodiny - Pavel Hobza

Září 2020

4.-6. 9. 2020 - Alumni víkend - Michal Pohanka

25.-28. 9. 2020 - Malá Liška - Přátelé přírody Olomouc - Hanka Hulíková

Tábořiště Sebuč

prázdniny 2020 jsou zcela obsazeny

30. 6. -12. 7. 2020 - Oddílový tábor Modré Střelky

12. 7. - 19. 7. 2020 - Krabí rodiny - Zdeněk Rak

19. 7. -26. 7. 2020 - Army tábor DUHA 2D

26. 7. - 9. 8. 2020 - Eldorádo Sebuč - Petr Šípek

9. 8. - 16. 8. 2020 - DUHA 2D tábor pro Instruktory a přírodovědce

16. 8. - 22. 8. 2020 - LARP DUHA 2D - Jan Nápravník

Rok 2019

Základna Zámek -

Obsazené termíny:

12.-14. 4. 2019 - Eva Doležalová

26.-24. 4. 2019 CB Úpice - Jana Lachmanová

30.-31. 5. 2019 Wikow M. Pohanka

5.-7. 6.2019 MŠ Zvoněnka

1. 7. - 13. 7. 2019 DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová

13. 7. - 27. 7. 2019 - Skauti Štětí - Martina Macková

28. 7. - (9)10. 8. 2019 - Helen Doron - Martina Pohanková

10.-11. 8. 2019 - paní Iveta Černá - soukromá akce

11.-17. 8. 2019 Uvolněný termín !!

17. 8. - 25. 8. 2019 - DDM Cheb - Horolezecký oddíl - Samuel Sichrovský

25. 8. - 1. 9. 2019 - uvolněný termín !!

6.- 8. 9. 2019 ISC Alumni ISC setkání + brigáda - Michal Pohanka

13.-14. 9. 2019 - Zdeněk Krčál - akce člena oddílu MS

27.-29. 9. 2019 - Víkendovka Modré Střelky - promítání pro rodiče

Prosinec - víkend dle domluvy - DDM rychnov. n. Kn. - Omar Company - Ladislav Vohralík

Tábořiště Sebuč

1.-13. 7. 2019 - Modrá Střelka - oddílový tábor

13.-20. 7. 2019 - Déčko - DUHA 2D Náchod - Army tábor - Tonda Koutský

20.-27. 7. 2019 - Déčko Náchod - Instruktorák - Mgr. Helena Koutská

27.- 10. 8. 2019 - Eldorádo Sebuč

10. 8.- 16. 8. 2019 - Déčko - DUHA 2D - LARP - Jiří Čorej

Rok 2018

Základna Zámek -

Obsazené termíny:

23. - 25. 5. 2018 - Gymnázium Matyáše Lercha - Eva Bochníčková

1. 6. Helen Doron - zakončení školního roku - Martina Pohanková

2.-3 6. JGN - maturitní večírek- Šimon Vojtíšek

16.-17. 6. - Spolek Šotek - červený Kostelec, Michaela Cinková

24. 6. - Porada náčelníků MS k táboru - Jáchym Škoda

24. (16,00) - 28. 6.- Martina Pajerová, ZŠ a MŠ Kamenický Šenov

Letní prázdniny 2018 jsou zcela obsazeny

1.-6. 7. 2018 - ČČK Náchod - paní Zelená

6. 7. - 15. 7. DDM Vážka Mimoň - Kristýna Petrová

15. 7. - 28. 7. 2018 - TOM Táborníci Hranice - Mgr.Jaroslava Benešová

29. 7. - 10. 8. 2018 - Helen Doron - Martina Pohanková

10. 8. - 19. 8. 2018 - Skauti Štětí - Petra Macková

19. 8.-28. 8. 2018 - DDM Cheb - Horolezecký oddíl - Samuel Sichrovský

28. 8. - 1. 9. 2018 - Církev evangelická Písek u Jablunkova - p. Sikorová

7.-9.9. 2018 - Alumni weekend ČVUT - Michal Pohanka

28. - 30. 9. 2018 - Pionýři Jaroměř - Ivana Vejvodová

Rok 2017

Základna Zámek -

Obsazené termíny:

20.-21.5. 2017 - Jáchym Škoda - rodinná akce člena oddílu

25. -26. 5. 2017 - WIKOV - Ing. Pohanka

27.-28. 5. 2017 - pan Hoffman Pavel - rodinná akce

2.-7. 7. 2017 - ČČK Náchod - paní Zelená

7. 7. -15. 7. - Déčko Náchod - mezinárodní akce

15.-22. 7. 2017 - DUHA Nové Město n. Moravě - Majka Mertlíková

22. - 29. 7. 2017 - Mladí ochránci přírody Olomouc - Jaroslav Marx

30. 7. - 12. 8. - Helen Doron - Martina Pohanková

12. 8. - 26. 8. - Skauti Štětí - Petra Macková

8.-10. 9. 2017 - Alumni weekend - ČVUT M. Pohanka

6.-8. 10. 2017 - Víkendovka Modré Střelky - Ondřej Hubka

20-22. 10. 2017 - Setkání Legenda - Ondřej Hubka

Tábořiště Sebuč

2. - 14. 7. Duha Modrá Střelka

14. - 22. 7. Déčko Náchod

22. .7 - 6.8. Eldorádo Sebuč

6.-19. 8. Déčko Náchod

Rok 2016

Základna Zámek

Obsazené termíny:

23.5. - 25.5. 2016 - Adaptační kurz - ZŠ Rtyně v Podkrkonoší, p. Podlipná

1.-3. 6. 2016 - ZŠ Zvoněnka Montesori Náchod - Mgr. Joudalová

3.-4.6. 2016 - Bc. Schuma - setkání odboru MěÚ Náchod

20. 6.- 24. 6. 2016 - ZŠ KS školní výlet - Petr David

24. 6. - 28. 6. 2016 - Gymnázium Nad štolou Praha - K. Babická

Léto je obsazeno:

30.6. - 9. 7. 2016 - English camp - Slánka z.s. - Mladá Boleslav, Jakub Matějů

10. 7. -15. 7. 2016 - ČČK Náchod - paní Zelená

16. 7. -23. 7. 2016 - Déčko Náchod - mezinárodní tábor - L. Pohanková

23. 7. - 31. 7. 2016 - Déčko Náchod - mezinárodní tábor - Daria Sitko

31.7. -12. 8. 2016 - Tábor škola angličtiny Helen Doron - Martina Pohanková

12. 8. - 20. 8. 2016 - rodiny s dětmi - Dana Rypáčková, STO Nezmaři Mlada Boleslav

20. -27. 8. 2016 - Rodiče ZŠ Montesori Jablonec nad Nisou

2.-4. 9. 2016 - Alumni setkání prazidentů ISC ČVUT - Michal Pohanka

15.-16.10. 2016 - Petr Tichý - sraz třídy

Zajímavosti, které můžete na Náchodsku potkat o prázdninách:

Červený kostelec - mezinárodní folklorní festival U nás na Náchodsku - 3. týden v srpnu

Teplice n. Met. - Mezinárodní horolezecký filmový festival http://www.horolezeckyfestival.cz/

tábořiště v Sebuči (rok 2016)

Modrá Střelka: 3. 7. - 16.7.

Dulš I. + II. 16. 7. - 25. 7.

Hnutí grálu 25. 7. - 14. 8.

Wikow camp - 14.8. -28. 8. 2016

ROK 2015

Základna Zámek

Obsazené termíny:

24.-26. 4. 2015- Svišti - Jan Kořínek

15.- 17. 5. 2015 - Alter Ego - Seminář David Černík

23. 5. 2015 - Zdena Mikovcová, člen oddílu

24.-27. 5. 2015 - Jiří Aktif Klemenc - člen oddílu - akce pro přátele

29.- 31. 5. 2015 - uvolněný termín ¨

22. 6. 2015 - Pondělí - Závěrečná rozlučka s Macíčkem - Ing. Alena Prázová

5. 7. - 10. 7. - ČČK Náchod, paní Zelená

11.7. - 25. 7. 2015 - Jakub Kopecký - TOM Magneti Kamenický Šenov 35

25. 7.-2.8. Příměstský tábor SVČ Déčko Náchod - Denisa Pokorná

2. 8. - 14. 8. 2015 - Tábor s Angličtinou Helen Doron - Martina Pohanková

15. 8. - 22. 8. 2015 - Hasiči Milovice - Petra Pokorová

22. 8. - 30. 8. 2015 ZŠ Montesori Jablonec nad Nisou

5.-6. 9. 2015 ISC -Alumni setkání - Michal Pohanka

11.-13. 9. 2015 - Ondřej Hubka a jeho velký den

18.-20. 9. 2015 Modrá Střelka - oslava 30. výročí založení oddílu

26. - 27. 9. 2015 Rodinná akce Kohnheiserovy rodiny - náčelník Jan Kohnheiser

17.-18. 10. 2015 - Oddílová akce Adéla Zákravská a Bára Finková - narozeniny

Stanové tábořiště v Sebuči (rok 2015)

Modrá Střelka: 1. 7. - 11.7.

Dulš I. + II. 18. 7. - 26. 7.

Hnutí grálu 26. 7. - 8. 8.

Rok 2014

Základna Zámek -

Čtvrtek 17.4.-Pondělí 21.4.2014 - 34. PTO Tulák - Tomáš Horký

Pátek 9.5.- 10.5.2014 - Canisterapie - Zdena Mikovcová

Pondělí 9.6. - Pátek 13.6. 2014 - ZŠ a MŠ Býchory, okr. Kolín, Mgr. David Černík

Pátek 13.6. - Neděle 15.6. 2014 - Skauti Havlovice

Neděle 15.6.- Pátek 20.6. 2014 - Červený kříž Náchod, paní Zelená

Pátek 20.6.-Neděle 22. 6. 2014 - školení náčelníků Modré Střelky - Pavel Rolf Vymetálek

Sobota 5.7. 2014- Sobota 12. 7. 2014 - Cyklotábor - Duha Křišťál, Lutín - David Anděl Mikulka

Sobota 12. 7. 2014 - Úterý 22. 7. 2014 - ZO NOS PČR Valašské Meziříčí - Jiří Hovorka

Středa 23.7.2014- úterý 29.7.2014 - Outdoor education - mezinárodní výměna - Déčko Náchod - Gerhard Weinlich

Neděle 3. 8. 2014 - Pátek 15. 8. 2014 - Tábor s Angličtinou Helen Doron - Martina Pohanková

Pátek 22. 8. 2014 - 30. 8. 2014 - Horolezecké soustředění DDM Cheb - Tereza Sichrovská

Víkend 19.-21.9. - Setkání náčelníků MS - Lída Pohanková a Šárka Zákravská

Víkend 26.-28.9. - ISC Alumni ČVUT - Brigáda - Michal Pohanka

Víkend 4. - 5. 10. - školení programování v C - Pavel Rolf Vymetálek

Víkend ZRUŠENO 17.-18. 10. - Setkání firmy EURO-Ekoservis a.s. -

Sobota 1.11. - Tomáš Woltr - narozeniny

Víkend 7.-9. 11. Skauti Havlovice - Veronika Kalužná

Sebuč (rok 2014)

Úterý 1.7.- Pátek 11.7. 2014 - Tábor Modré Střelky

Pátek 11.7. - Neděle 20.7. 2014 - Duhová Lesní škola - G. Weinlich

Neděle 20. 7. - Neděle 3. 8. 2014 - Hnutí Grálu - paní Suchardová

Neděle 3.8. - Sobota 16.8.2014 - pan Matuška ??

Sobota 16. 8. - neděle 17. 8. - Bourání tábora a setkání Modrostřeláků